Diş Beyazlatma Fiyatı

Dişlerin estetik bir görüntüye sahip olabilmesi için yapılacak ilk işlemlerden birisi diş beyazlatma işlemidir. Diş beyazlatma işlemi hekim kontrolünde uygulanan jel ve ilaçlar ile birlikte birkaç seans süresince gerçekleştirilen etkili ve sağlıklı bir tedavidir. Lakin istenilen etkinin oluşması için diş beyazlatma işlemi profesyonel hekimler tarafından merkezimiz gibi kapsamlı hizmetler veren kurumlarda yapılmalıdır. Merkezimiz bünyesinde talep edilen diş beyazlatma fiyatı karşılığında istediğiniz şekilde bembeyaz ve estetik bir sonuç elde ederken aynı zamanda sağlıklı bir uygulama ile güven hissedebilirsiniz.

Ağrısız Ve Hızlı Diş Beyazlatma Fiyatı

Sosyal hayatta ve iş hayatında insanların dış ortama karşı psikolojisi üzerinde önemli bir etkisi bulunan diş estetiği ve diş rengi, üzerinde durulması gereken bir konudur. Yanlış beslenme şekilleri ve düzenli bir şekilde diş fırçalanmaması gibi nedenlerden dolayı dişlerde oluşan koyu ve sarı görüntünün ortadan kaldırılması için yapılan işlem diş beyazlatma olarak bilinmektedir. Bu işlemin hızlı ve pratik bir şekilde yapılması ile birlikte ağrısız diş beyazlatma fiyatı talep edilen merkezimizde güvenli ve sadece 20 dakikalık bir işlemle dişlerinizde istenen beyazlığı elde edebilirsiniz.

Diş Beyazlatma Fiyatı Nasıl Değişiklik Gösterir?

Diş beyazlatma işlemi için uygulanacak olan yöntemin kozmetik özelliklerine, kaç defa tekrarlanacağına, dişinizin görünümünün hangi boyutta olduğuna göre diş beyazlatma fiyatı değişiklik gösterebilir. Bu nedenle diş beyazlatma hizmeti almadan önce merkezimiz bünyesinde diş hekiminize muayene olduktan sonra beyazlatma işleminin kaç seansta ve ne kadar sürede gerçekleştirileceği ve kullanacak kozmetik malzemeler ile bu ürünlerin miktarları belirlenmelidir. Daha sonrasında hekiminiz tarafından hazırlanan programa uygun bir şekilde diş beyazlatma işlemi yapılarak ödediğiniz uygun fiyat karşılığında estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İmplant Diş Ne Kadar Zamanda Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.