Diş Beyazlatma Formülü

Diş beyazlatma formülü konusunda bir etkili yöntemler bulunmakta olup en çok kullanılan yöntemlere bir bakalım. Doğal gıdalarla ve C vitamini içeren gıdaları tüketerek dişlerimizin daha beyaz ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Diş hekimi ve diş macunu kullanarak ta beyaz ve güçlü dişlere kavuşabilirsiniz. Dişlerimizi sarartan çay, kahve, sigara gibi içecekleri azaltarak daha beyaz kalmasını sağlayabiliriz.

Diş Minelerinizi En Güzel Gösteren Formül

Diş beyazlatma formülü hemen yakınınızda ve kolayca uygulayabileceğiniz bir formüldür. Beslenme alışkanlıklarınızda diş ve diş etlerine zararlı olan yiyecek ve içeceklerin az tüketilmesi, tüketilme işleminden sonra ağız ve dişlerimiz bol su ile çalkalanmalı ve diş macunu ile düzenli bir şekilde fırçalanmalıdır. Limon, ada çayı, portakal, karbonat, misvak ağacı, fesleğen gibi doğal bitkisel yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Gülümsediğimizde dişlerimizin parlaklığı ve beyazlığı etrafımızdaki insanlar tarafından hoş karşılanacak ve daha genç bir görünüme sahip olacaksınız.

Diş Beyazlatmada Kullanılan Yöntemler

Diş beyazlatma formülü, soframızda kullandığımız tuz basit ve kolay bir yoldur. Tuz fırçaya sürülerek dişlerimizi fırçaladığımızda ağız ve diş sağlığımız daha sağlıklı olacak ve bembeyaz dişlere kavuşacaksınız. Tarçın, karbonat ve ada çayı karıştırılarak toz haline getirildikten sonra diş fırçamıza sürülerek 2 hafta süre ile günde bir kez uygulandığında sonuç muhteşem ve bembeyaz dişlere kavuşacaksınız. Muz kabuğu potasyum ve magnezyum içerdiğinden dolayı iki dakika boyunca dişlere sürüldüğünde dişlerinizin tertemiz olduğunu göreceksiniz. Hindistan yağı ve karbonat karıştırılıp dişinizi fırçaladığınızda ağız bölgesinde hoş bir koku ve bembeyaz görünümlü dişlere sahip olacaksınız. Dişlerinizi daha beyaz ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için kolay ve birçok yol bulunmaktadır, sizde kolay bir yolla güçlü ve sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz. Elma sirkesi, tuz ve karbonatı karıştırıp dişlerinizi fırçalamak tertemiz ve sağlıklı dişler için iyi bir yöntemdir. Elma sirkesi doğal bir antibiyotik ve dişlerimizdeki plak ve lekeleri kolayca çıkaran etkili bir bitkisel çözümdür. Sizde evinizde diş beyazlatma formülü olarak saydığımız yöntemleri kullanarak sağlıklı ve bembeyaz dişlere ve gülüşlere sahip olabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz yollarla ailenizin diğer üyelerini de bilgilendirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ağız Kokusu Nasıl Tedavi Edilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.