Diş Beyazlatma Ne Kadar Sürer?

Diş beyazlatma ne kadar sürer, ya da diş beyazlatma fiyatları nedir,  diş sağlığı açısında büyük önem arz etmektedir. Diş beyazlatma işlemi diş hekimlerinin en çok başvurduğu yöntemlerden biridir.  Doğru yapıldığı sürece dişlere hiçbir zarar vermeyen diş beyazlatma işlemi, dişlerde temiz pak ve estetik bir gülüşe sahip olmanızı sağlar. Bunun dışında doğal dişlerinizin yapısını ve dokusunu tamamen korumaktadır. Diş beyazlatma süresi ve fiyatları kullanacak yöntem ve uygulamalar göre değişmektedir. 

 Diş Beyazlatma Ne Kadar Sürer

Merak ettiğiniz konulardan biri de Diş beyazlatma ne kadar sürer konusudur. Eğer dişlerinizi beyazlatma için lazer ile diş beyazlatma yöntemini kullanacaksanız, lazerle diş beyazlatma yönteminde, diş beyazlatma süresi diş yapınıza göre 1 ya da 3 seans sürebilmektedir ve seanslar en az 3. dakika sürmektedir.   Bunu dışında evde yapılan diş beyazlatma yöntemler vardır. Ancak bu yöntemler klinik ortamlarda yapılan diş beyazlatma uygulamasını pekiştirmek içindir. Dişlerde kalıcılığı sağlamada etkisi büyüktür. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus,  evde diş beyazlatma yöntemlerini kulaktan dolma bilgilerle ve gelişi güzel ürünler kullanarak yapılmamasıdır. Bu durum diş eti ve diş sağlığınızı olumsuz yönden etkilemektedir. Diş beyazlatma yöntemleri ve beyazlatma işlemi için diş sağlığımızı tercih ederek konu ile ilgili gerekli bilgileri diş sağlığı personellerimizden alabilirsiniz.

 Diş Beyazlatma Ne Kadar Sürer, Diş Beyazlatma Ücretleri

 Diş beyazlatma ne kadar, konuyu fiyata bağlayacaksanız eğer, beyazlatma ücretleri, uygulamayı yapacak kuruluşa ve dişçiye göre değişmektedir.  Hepiniz biliyorsunuzdur aslında, bir diş kliniği ya da diş hekimi ne kadar çok tercih ediliyorsa,   muayene ve tedavi fiyatları da o kadar yüksekli olmaktadır.  Eğer tercih edeceğiniz diş hekimi modern teknikler ile dik beyazlatma işlemi yapıyorsa,  ücretinizde de doğal hali ile biraz daha pahalı olacaktır.  Diş beyazlatma ücretleri,  evde kullanılan ürüne ya da klinik ortamı operasyonlara göre farklılık göstermektedir. Özellikle son zamanlarda en çok tercih edilen lazerle dil beyazlatma yöntemi,   evde diş beyazlatma yöntemine göre daha çabuk ve etkili sonuç verdiğinden dolayı fiyat da biraz daha pahalı olmaktadır. Diş beyazlatma fiyatlarını kliniğimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağız Kokusu Nedenleri ve Çözüm Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.