Diş Beyazlatma Nedir Nasıl Yapılır?

Bazı yerlerde orijinal adı olan bleaching şeklinde geçen diş beyazlatma tedavileri hakkında ilk merak edilen şey diş beyazlatma nedir nasıl yapılır sorusu oluyor. Dişlerin ağartılması anlamına da gelen söz konusu tedavi yöntemi dişlerin beyazdan uzaklaşan renklerinin tekrar beyaza döndürülmesi oluyor. Bizler kurum olarak genetik sebeplerle ya da bazı beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak yaşama ihtimaliniz bulunan sararma ve benzeri sorunlara karşı beyazlatma tedavisi ile çözüm üretiyoruz.

Diş Beyazlatma Nedir Nasıl Yapılır Kimlere Uygulanır?

Pek çok kişi düzenli diş fırçalama ve diş bakımı yapma ile birlikte dişlerin beyazlığını koruyacağını düşünmektedir. Oysa bu durum genetik ve beslenme alışkanlıklarına ait bazı sebepler nedeniyle mümkün olmayabiliyor. Bu noktada diş beyazlatma nedir nasıl yapılır ardından kimlere bu tedavinin yapılabilir olduğu merak ediliyor. Sağlıklı dişlere sahip herkese yapılabilen bu işlem dişlerin ağartılmasını sağlamada en etkili yöntem oluyor. Diş hekimi tarafından dişlerin beyazlatılmasına yönelik bir işlem görmesi onaylandıktan sonra mutlaka beyazlatma aşamasına geçmek gerekiyor. Beyazlatma işleminin yapılmasından önce sizlerden onay alarak dişlerinizin kavuşacağı beyazlığı da göstererek tedaviye başlıyoruz.

Diş Beyazlatma Nedir Nasıl Yapılır Hangi Yöntemler Kullanılır?

Kişiler dişlerini beyazlatmak istediklerinde diş beyazlatma nedir nasıl yapılır bunun için hangi yöntemler kullanılır merak ediyor. Diş ağartması sırasında kullanılan ağartıcı niteliğe sahip olan jelin tedavi sırasında diş yüzeylerine hiçbir şekilde temas etmemiş olmasına dikkat ederek çok özenli bir şekilde tedavinizin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Jeli daha aktif bir hale getiren ışık kaynağı ile beyazlatma sürecini destekleyerek daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacak olan tedavileri gerçekleştiriyoruz. Tedavinin ardından beslenme alışkanlıklarınıza yönelik dikkat etmeniz gereken bazı şeyler hakkında bilgi vererek tedavinizi sonlandırıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Diş Beyazlatma İşlemi Ne Kadar Sürer? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.