Dr. Buket Çakır
Dr. Buket Çakır Dişhekimi / Endodonti Uzmanı
Hasta Değerlendirme Ortalaması:


1975’te Sakarya’da doğdu.İlk ve orta öğrenimini Sakarya’da tamamladı.1994 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu.2003 yılında İstanbul Üniversitesi Endodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı 2008 yılında ‘Son Yıkamada kullanılan Farklı Kök Kanalı Yıkama Solüsyonlarının Antifungal ve Anti bakteriyel Etkilerinin in Vitro Olarak İncelenmesi’ konulu doktora çalışmasını tamamladı.

Confident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde serbest olarak çalışmaktadır.


YORUMLAR

Vildanuygun (15 Mayıs 2015)

Buket Hanım ve Confident’e, ilgileri, titizlikleri ve başarılı tedavileri için çok teşekkür ederim. Buket Hanım’ın hassas ve dikkatli yaklaşımı sayesinde korkmadan ve canım acımadan gerçekleşen kanal tedavileri ve dolgularımdan çok memnunum. Dişi ile ilgili sorunu bulunan tüm kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Vildan Uygun

daisyflower81 (14 Nisan 2015)

Bundan sonraki Diş Doktorum Buket hnm’dır.Herkese hiç tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.Ağrısız ,sızısız bol esprili diş tedavim hiç olmamıştı.Keşke daha önce tanısaydım Bukey hnm ve CONFIDENT personelini.Herkese güleryüzleri ve ilgileri için teşekkür ederim.

evrenozkan (6 Nisan 2015)

sahip olduğum Gülen Yüzler Ferdi kaza sigortasının ücretsiz diş hizmetinden faydalanmak üzere Confident’e geldim.Klinik çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü, yeri de çok merkezi. Poliçem sayesinde ücretsiz diş taşı temizliğimi ve muayenemi yaptırdım.Dolgu tedavim için de Dr. Buket Hanım yardımcı oldu. tedavinin her aşamasında tüm açıklayıcı bilgiyi verdi.Eli de çok hafif olduğundan herhangi bir acı hissettirmedi. genelde çok olumlu duygularla ayrılmadığım diş muayenelerinden bu sefer oldukça memnun bir şekilde ayrılıyorum. Gülen Yüzler ve confidenti şiddetle tavsiye ediyorum.

selinakman_ist (19 Mart 2015)

Ailecek geldiğimiz bir kurum,Ben Buket Hanımın hastasıyım kendisi kanal tedavimi gerçekleştirirken.Hastayı gözlemlemesi rahatlatması moral olarak kendimi çok iyi hissetmeme neden oluyor.kendisi oldukça titiz ve başarılı bekim hasta koltuğunda otururken aynı anda 2 tane dolgumu bitirmiş onu bile anlamadım.Hem Buket Hanıma hem CONFIDENT’e teşekkür ederim.

selenceltik (17 Mart 2015)

Tavsiye üzerine geldim kanal tedavisi yapılması gereken bir dişim vardı.Daha önce gittiğim klinikte kanal tedavisinin yanlış yapıldığını iltihaplı kaldığını confident’te öğrendim.Buket Hanımın başarılı tedavisi sonucunda dişim kurtarıldı. Confidentten memnunum ve güvenle gelinebilecek tek adres diyebilirim.

evren30evren31 (14 Mart 2015)

Hayatta en büyük korkum doktora hasta olarak gitmekti. Confidente bu korkumu yenmekteyim.Buket hanım sayesinde kanal tedavim ağrısız geçti kendisine teşekkür ediyorum.

seydadursun (12 Mart 2015)

Şiddetli ağrı şikayeti ile Confident’e geldim. Janberd Bey film ve muayene ederek benimle ilgilendi .Dişimdeki iltihaptan dolayı Endodonti Uzmanı Buket Hanım’a yönlendirdi.Kendisinin titiz ve planlı çalışması sayesinde beklenenden kısa sürede dişim iyileşmeye başladı.İlgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

mahmutusta1 (17 Şubat 2015)

Buket Hanımdan ve Confıdent’ten ailecek çok memnunuz.Buket hanım işinde çok titiz doktor.kaliteli bir kurum herkese tavsiye ediyorum.