En Ekonomik Diş Kaplama Fiyatları

Dişlerin sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşabilmesi için dikkat etmek gerekmektedir. Ancak gerek bireysel olarak yanlış beslenme gerekse genetik faktörlerle zaman içerisinde dişler doğal görünümünü kaybetmektedir. Bu gibi durumlarda kurumumuz tarafından nitelikli ve modern uygulamalar devreye sokulabilmektedir. Özellikle dişin yüzeyinde meydana gelen hasarlarda devreye girmekte olan kaplama çözümleri son derece beğeni kazanmaktadır. Böylece diş kaybedilmeden dişin doğal görünümü pekiştirilmektedir. Firmamızın uygulamış olduğu diş kaplama fiyatları oldukça uygundiş kaplamae bulunmaktadır.

Farklı Diş Kaplama Çözümleri

Kurumumuz tarafından uygulanmakta olan diş kaplama fiyatları son derece uygun seviyelerde bulunmaktadır. Bu sebeple birçok kişi estetik açıdan da dişlerinin ideal parlaklığı ve beyazlığa kavuşabilmesi için kaplama çözümlerimize yönelmektedir. Modern uygulamalarımız arasında yer alan Zirkonyum diş son dönemin en trend ürünüdür. Zirkonyum denilen madde dirençlZirkonyum dişdolayı çatlamayan ve deforme olmayan yapısıyla uzun bir kullanım ortaya çıkartmaktadır. Ayrıca dişin doğal görünümüne en yakın maddelerden birisi olduğu için Zirkonyum kaplamaya dönüştürülmektedir. Nitelikli uygulamalarımız arasında yer alan porselen dişler de oldukça kaliteli kaplamalar olarak ön plana çıkmaktadır. Dişin istenen beyaz görünümüne kavuşturulması fırsatını sunmaktadır. Porselen uygulamalar dirençli yapıya sahip olduğu için uzun süre formunu koruyabilmektedir. Porselen lamina denilen diş kaplama uygulamasında dişin yüzeyinde sadece 0,3 milimetre ile 0,7 milimetre arasında bir kazıma gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde diş dolgusu büyük oranda muhafaza edilerek dişler istenen görünüme kavuşturulmaktadır.

Metal Destekli Kaplama Çeşitleri

Kurumumuz tarafından uygulanmakta olan farklı bir diş kaplama çeşidi de metal destekli olan çözümlerdir. Porselen dişin altına yerleştirilmekte olan metallerle beraber dişin dayanıklılığı arttırılmaktadır. Krom kobalt veya krom nikel kaplamalar bu uygulama için son derece uygundur. Metal kaplamalı dişler daha çok arka bölümde kullanılmaktadır. Ayrıca firmamız bütün diş kaplama çözümlerinde hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirmektedir. Belirlenmiş olan diş kaplama fiyatları da her bütçeye hitap etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ağızda Kokusu Sebepleri ve Ağız Kokusu Giderme başlıklı makalemizde Ağız kokusu giderme hakkında bilgiler verilmektedir.