Dr. Ani TUNÇ
Dr. Ani TUNÇ Dişhekimi /
Hasta Değerlendirme Ortalaması:


Hakkında

Elazığ'da 1980 yılında doğdu. İlk ve orta öğrenimini Elazığ'da tamamladı. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine 1998 yılında başlayarak 2004 yılında mezun oldu.

Confident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde serbest olarak çalışmaktadır.


YORUMLAR

ahut (2 Nisan 2015)

Sevgili doktorum Janberd Dinçer nazik davranışları ve güler yüzüyle hiç hasta psikolojisine sokmadan, ne bir acı nede bir agrı duymadan cok başarılı bir implant tedavisi gerçekleştirdi. tüm kalbimle söyleyebilirim ki bu zamana kadar tanıdığım en iyi hekim, iyi ki tanımışım sizi.Çok mutluyum ki inşallah uzun yıllar boyunca güvenle gidip tedavilerimi yaptıracağım bir doktorum var. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, ağız sağlığına önem veren herkesi confident ailesine büyük bir memnuniyetle davet ediyorum.

omerginho (21 Mart 2015)

Diş fobim vardı. Diş doktoruna gitmeye korkardım bir gün çok şiddetli ağrı ile CONFIDENT’e geldim.Ani Hanımın sihirli elleri sayesinde diş fobimden kurtuldum.Ayrıca randevularıma geldiğimde hiç bekletmeden randevu saatimde aldıkları içinde teşekkür ediyorum.Doğru doktor seçimi çok önemli yoksa benim gibi korkar ihmal edersiniz. confident doğru seçim…..

gusgrısar (16 Mart 2015)

Dr Aneı was fantastıc and so was her assıstant. I was made to feel totally relaxed and comfortable – nearly fell asleep ! Dr Aneı spoke good Englısh. Very professıonal.

sevim (6 Mart 2015)

Uzun yıllardır ailecek Zekeriya köyden diş tedavisi için buraya geliyoruz.Zor bir hasta olmama rağmen güler yüzlerini eksik etmiyorlar.mide bulantım,kusma refleksimin olmasına rağmen Ani Hanımın sayesinde atlatıyorum.Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

engingulkilik (5 Mart 2015)

Ani Hanıma dolgularım için uzun süre geldim hekim olarak yaklaşımından beni rahatlatmasından sabırla dinlemesinden çok memnunum.Confident bambaşka bir yer çok yere gittim ama burası gerçekten farklı..

xbalimx3 (28 Şubat 2015)

Ani Hanımın uzun süredir hastasıyım kendisi tedavimi son derece başarılı ve titizlikle yaptı kendisine güler yüzünden ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyor ve çok seviyorum.

ozlem8086 (27 Şubat 2015)

Ani hanımın doktoruluğundan öte naizk güler yüzülü olması çok güzel hem diş dolguları mı yaptı hemde kanal tedavmi elleri çok hafiff ve nazik tedavisinden cok cok memnumum kendisine sonsuz tesekür ediyorum bundan sonraki diş ile ilgili tek adresim ANİ TUNÇ HANIM CONFIDENT AYRICA TEŞEKÜRLER böyle bi doktora sahip oldukları için şanslı başarılar

afacanarda (25 Şubat 2015)

Ani Hanımın güler yüzünden hafif ellerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.Tedaviden çok memnunum.

fato.ondr (25 Şubat 2015)

Ani Hanım diş dolgularımı yaptı eli çok hafif hiç bir şey hissetmedim.Ayrıca çok nazik ve güler yüzlü herkese tavsiye ediyorum.