Dr. Artun URGANCIOĞLU
Dr. Artun URGANCIOĞLU Dişhekimi / Periodontoloji Uzmanı
Hasta Değerlendirme Ortalaması:


Hakkında

1976 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 1994 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1999 yılında mezun oldu ve aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalında doktora eğitimine başladı. 2005 yılında 'Behçet hastalıklı ve periodontal açıdan sağlıklı bireylerin dişeti dokularının immunohistokimyasal analizlerinin karşılaştırılması' konulu doktora çalışmasını tamamladı.

Confident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde serbest olarak çalışmaktadır.


YORUMLAR

zuisiklar (24 Şubat 2015)

Bir hekim olarak tüm ailemin ve yakınlarımın implant tedavileri ve dişeti problemlerinde en güvendiğim diş hekimidir Dr. Artun bey. Yakın ilgisi, etik değerlere verdiği önem, konusunda engin deneyimi ile herkese tavsiye edebileceğim bir hekimdir.

andrewsinportugal (30 Mart 2015)

Good service from the dentist .clear explanation of the treatment requıred and the preventative measures to keep my teeth healthy.

Xcemyilmaz (24 Mart 2015)

Diş doktorlarıyla pek frekansım tutmaz Artun bey samimi, ilgili bir doktor olduğu için kendisinden memnum kaldım. Ani Hanımı da merak ediyorum. Çok anlatıldı.

mujdeyilman (18 Mart 2015)

Dr. Artun Bey, Dr. Ahmet Kiğılı ile birlikte implantlarımı yapan doktor. İşin teknik mükemmeliyeti bir yana, beni en çok etkileyen hastanın rahat ettirilmesi, mümkünse hiç acı çekmemesi konusundaki özeni ve sadece bir çift implant değil, diş etleri, estetik, fonksiyonellik dahil bütünüyle ağız içinin iyileştirilmesine yönelik titizliği oldu. Her hastanın sorununu kendi sorunuymuşçasına empatiyle ele aldığını söylemem gerekir. Ayrıca işini bu kadar severek yapan nadir doktorlardan biri. Rahatlıkla tavsiye ederim.

nilgunyasar (16 Mart 2015)

1 yıl önce tavsiye üzerine geldim bir yıllık çeşitli işlemlerden oluşan tedavi planım yapıldı kliniğe çok korkarak geldim.Etrafımda ki yakınlarımın geçmiş deneyimleri korkumu iyice arttırmıştı.Ancak Artun beyin rahatlatıcı konuşması güler yüzü sayesinde korkudan eser kalmadı detaylı bilgi vermesi beni çok mutlu etti. implant tedavisi hiç hayal ettiğim gibi korkutucu olmadı.Bir yıl geçti ve sonuçlandı çok memnunum.

figen (12 Mart 2015)

confident son derece profosyonel bir o kadar sıcak ve samimi diş hekimi korkusunu yerle bir eden güven veren kendinizi gözü kapalı teslim edebileceğiniz bir yer.

mustafa.er (12 Mart 2015)

Bütün dişlerim problemli ve dişeti çekilmesi vardı. Diş doktoru arıyordum yakınımdaki kişilere sordum Confidenti önerdiler İş yerime de yakın olması sebebiyle geldim. Benim aradığım şey doktorun güven vermesi ben onu burada 2009 yılında gördüm.ve tek adresim burası oldu yakınımdakilere de gururla tavsiye ediyorum. Artun Bey ve Ahmet beyin ellerine sağlık İmplantlarımdan da protezimden de memnunum.

cetinkaya6134 (10 Mart 2015)

CONFİDENTİN uzun yıllardır hastasıyım.Artun Beyden çok memnunum,kendisi hasta ilişkileri yönünden mükemmel ve işin uzmanı bir hekim kısacası söylemek gerekirse herkese tavsiye tavsiye ediyorum.

haliseeda (9 Mart 2015)

Net söylemek söylemek gerekirse,ilk şey confidentteki herkesin güler yüzlü olması personelden doktora kadar. dişeti tedavimi Artun Bey canımı hiç acıtmadan şakayetimi giderdiği için kendisine çok ama çok teşekkür ederim.Tek adresim confident:)

nuranuzlu (9 Mart 2015)

Tavsiye üzerine Confidente geldim.Çekilmesi gereken bir dişim olduğu bilgisi verilmişti.Dişimi çektirmek istemiyordum.Artun Bey dişimi çekmek yerine kurtarma yoluna gitmesi bana güven verdi.Ve bir yılı aşkın süredir dişimde bir sorun yok Confidentin Adı gibi güven veren bir yer güvenerek geliyorum.Dostlarıma da öneriyorum.

yergunozden1963 (7 Mart 2015)

Kısa ve net söylemek gerekirse hastasına soru bırakmadan profesyonelce ilgilenen bir hekim.ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

nergis.emami (7 Mart 2015)

Dişeti şikayetim sebebiyle confindente geldim Artun Bey ile bu esnada tanıştım.Kendisi başarılı,eli hafif hiç canımı acıtmadı tedavim sürecinde hiç sıkıntı yaşamadım.Herkese tavsiye ediyorum.Ani hanımında güler yüzünü unutmamak gerek…..

ezerbolat (6 Mart 2015)

Artun beyi tanımadan önce gittiğim doktorum vardı dişeti şikayetim sebebiyle Artun beyi tavsiye etti 2007 yılından bu yana artun beyin hastası oldum.Verdiği güven ile implant,ve dişeti tedavimi yaptırdım implantlarımdan da dişeti tedavimden de memnunum.

aliridemd (5 Mart 2015)

Artun Beyi ile 2003 yılında tanıdım hem tedavimi yapan doktorum hemde dostum diyebileceğim kişi implantlarımdan ve dişeti tedavimden memnunum.Ahmet beye de teşekkür ediyorum.

oznurkanarya (28 Şubat 2015)

Artun Bey ve Ahmet Bey her ikisininde dişlerim üzerinde emekleri çoktur.Güler yüzlü,insancıl yaklaşımları ile ailemizin hekimidirler.

nihatkanarya (28 Şubat 2015)

Mesleki deneyimini insani diyaloklarla zenginleştiren ailece sevdiğimiz doktorumuzdur.Confidente ilk dahil olduğu dönemden beri güvendiğimiz sevdiğimiz doktorumuzdur.

racaroglu (28 Şubat 2015)

Confident’e geldiğimde Dr.Ahmet Bey muayene etti diş eksiklerimden dolayı Artun Bey ile birlikte tedavi planı çıkartıldı.İmplantlarımı Artun Bey yaptı detaylı bilgilendirmesi, ilgilenmesi tedavi sonrasında araması beni çok memnun bıraktı tedaviden sonra takip çok önemli ben bunu burada gördüm herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

semiyeorkun (25 Şubat 2015)

Ankaradaki doktorum tavsiyesi ile Artun Beye geldim.Diş eksiklerim ve üst çenem kırıktı. Artun Bey kırık olan yere implantımı yaptı onun sayesinde sorun yaşamadım.Kendisi çok iyi bir doktor tavsiye ettiğim kişilerde memnun kalıyor.

dilekkeserr (25 Şubat 2015)

Diş fobisi olan biriyim Artun beyin yaklaşımından son derece memnunum kısacası on numara beş yıldız bir doktor.

tulin.saporta1 (24 Şubat 2015)

Dr. Artun bey ile 2013 yılında tanıştım dişeti ve diş eksiklerim vardı.Diş doktorlarını sevmezdim ve korkarak giderdim. Artun Bey dişeti problemimi ve implantlarımı yaptı.Hiç korkmadan onun sayesinde bu korkumu atlattım.kendisinden çok memnunum ve kliniğe gelirken korkmadan geliyorum dişetlerim ve implantlarımda sağlıklı,memnun kaldığım için ailemi de getirdim.

polatnerkiz (23 Şubat 2015)

Diş eti kanaması şikayetiyle kendisine başvurdum. Kısa sürede çok iyi sonuçlar almam dışında yakın ilgisi, her aşamada bilgilendirmesi ve kontrol muayeneleri ile de diş eti sağlığımı korumaya devam etmesi beni fazlasıyla memnun etti.

sedakeser-1 (21 Şubat 2015)

DR.Artun Beye dişeti şikayetim ile geldim kendisi detaylı bir şekilde beni aydınlattı.bir çok yere gittim güvenilir CONFIDENT oldu Artun Bey sayesinde dişeti probleminden kurtuldum.Herkese tavsiye edeceğim.