Dr. Janberd DİNÇER
Dr. Janberd DİNÇER Dişhekimi / Çene Cerrahisi Uzmanı
Hasta Değerlendirme Ortalaması:


Hakkında

1969 yılında Kars'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamladı. 1989 yılında başladığı Marmara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinden 1994 yılında mezun oldu, ve aynı fakültenin Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda doktora çalışmalarına başladı. 2002 yılında "Kitosan'nın yara iyileşmesi üzerine etkisi konulu doktora çalışmasını tamamladı.

Confident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde serbest olarak çalışmaktadır.


YORUMLAR

Damla Kartal

Merhabalar, implant yaptırmadan önce korku ,stres ve endise içerisinde gittigim dis hastanesinden Janberd Dincer bey sayesinde gulerek ayrildim, implantın ilk aşaması [en zor diyebileceğim aşamayı] sıkıntısız,korkusuz bir şekilde atlattım. Güleryüzü ile stres ve korku içindeyken yaptığı espiriler ile korkumu alt limite indirdi. İmplant yaptıracakasanız eğer Janberd Bey ile mutlaka tanışmalısınız.

Özgün Y.

Bir Çene Cerrahının hasta koltugunda kahkaha atacağım aklımın ucundan bile geçmezdi!!!İşlem başladığında gözlerimi sıkıca kapattım, korkudan neredeyse şuurum bile gidecek gibiydii.. Derken 30 sn sonra Janberd Bey “Gözlerini hiç mi açmayacaksın” diye sordu. Hayır anlamındaa “ıgh” diye bir ses çıkardım. “Bence bunu görmen lazım ama” dediğinde kendisi çoktan dişimi kucağıma koymuştu.O halde nasıl kahkaha attığımı hala gülümseyerek hatırlıyorum. Sonrasında da ne bir acı ne de bir şişme yaşamadım:)

Leyla dereköy

Bu mesleğin sorumluluklarını tamamen üstlenmiş gerek işiyle gerek kişiliğiyle takdire Şahenk bir doktordur, Kendisini tanıdık tan sonra başka bir yer arayışına girmezsiniz, sadece gidin ve koltuğa oturun gerisini janberd bey halleder ☺

Derya Aydın

Janberd bey yirmilik diş operasyonumu gerçekleştirdi. Öncesinde esprili yaklaşımı ve yaptığı bilgilendirmeler sayesinde korku ve endişelerimi yendim. Operasyon esnasında çok özenli çalıştı ve düzenli olarak benden aldığı geri bildirimler sayesinde acısız ve ağrısız bir şekilde süreci atlattım. Sonrasında ağrı, şişlik vs…hiçbirini yaşamadım, tabi ki doktorumun talimatlarına birebir uydum. Hatta yaşadığım tek acı dişlerimi çekerken yaptığı esprilere cevap veremememdi:) Kendisine teşekkür ederim.

Suna aydogan

Önceki hafta 20 lik dişimi cektirdim 5 dakika sürmedi acısız ve ağrısız bi şekilde geçti janberd Dinçer bu konuda başarılı bence kendisi ve ebikibi çok sıcak rahat bi şekilde gidebilirsiniz tavsiye ederim. .

Bahar Bolat

Geçenlerde çok iyi bir pedodontist, mesleki yaklaşımını ve hasta ilişkilerini oluşturmada Janberd Beyin etkisini anlattı uzun uzun..Sadece hastaları değil, meslektaşları arasında da ne kadar büyük sevgi ve saygı gördüğünü yaşayınca daha da mutlu oldum. Dişinizde problem olması gerekmez, herhangi bir mesleğin en iyi şekilde nasıl yapıldığını görmek ve insan ilişkisinin iş başarısına nasıl etki ettiğini deneyimlemek için bir randevu alın ve onunla tanışın