Dr. Engin PERAY
Dr. Engin PERAY Dişhekimi / Ortodonti Uzmanı
Hasta Değerlendirme Ortalaması:


Hakkında

1979 yılında Isparta'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Isparta'da tamamladı. 1997 yılında başladığı Marmara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinden 2003 yılında mezun oldu. 2005 yılında Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Doktora eğitimine başladı.2010 yılında "Bolton Uyumsuzluğunda Yeni Bir Yöntem" isimli doktora çalışmasını tamamladı.

Confident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde serbest olarak çalışmaktadır.


YORUMLAR

Ezgi Kayıkçı (26 Mart 2015)

Engin bey ile 2 yıl süren ortodonti tedavim oldu, ilgi alaka, bilgi ve tecrübesi sonucunda tedavim çok başarılı geçti ve istediğim diş görüntüsüne kavuştum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başta Engin Peray olmak üzere tüm CONFİDENT ekibine teşekkür ederim.

ozlemkesgin67 (15 Nisan 2015)

Engin bey’le tanışmam 3 yıl öncesine dayanıyor.1,5 yıl süren ortodontik tedavim sonunda mükemmel dişlere kavuştum.Artık hiç çekinmeden gülebiliyorum.Sağlıklı diş eti ve diş görünümüne sahibim artık.Tüm Confıdent ailesine teşekkür ederim.Böyle güleryüzle karşılanmam beni Confıdent ailesinden biri olarak hissettiriyor.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Tüm Confıdent ailesine teşekkür eder güler yüzlülüğünüzün hiç eksik olmadan başarılarınızın devamını dilerim.

overdidem (25 Mart 2015)

İnternet aracılığıyla CONFİDENT’i buldum.Engin Bey film çekerek süreçler ve tedavim hakkında detaylı bilgi verdi.Kendisinin iknası ve güler yüzü sayesinde tedaviye başladım.Kendisinin sabrından,ilgisinden çok memnunum ayrıca teşekkür ediyorum.

gunes_ates92 (25 Mart 2015)

Engin Beyi seçmemin sebepleri,işine önem vermesi,titiz olması disiplinli çalışması aynı zamanda da confidentin görünümü dizaynı temiz olması,çalışanların güler yüzlü olması da benim tedavi olmamın yanında geliyor.İyi var CONFIDENT…..

ramazanbjk7 (19 Mart 2015)

CONFIDENT’i tanımadan önce başka kurumlara gittiğimde doktorların yaklaşımından memnun kalmadım. confident bambaşka bir yer.Engin beyin yaklaşımı hastayı takibi randevularıma gelmediğim de tedavim uzayacak diye endişelenmesi beni mutlu ediyor.Engin Beyden ve kurumdan çok memnunum.

hilaledacoskun (18 Mart 2015)

Dişlerimde ki çapraşık şikayetiyle tedavi uzun süreceği için cesaret edip bir türlü başlayamadım.Tavsiye üzerine Confidente geldim.Engin bey tedavim ve süresi hakkında detaylı bilgi vererek ikna oldum ve tedaviye başladım.yaklaşık 2 yıl süren tedavim sonunda tellerimden kurtuldum.Engin bey mükemmel bir doktor.

denizkanarya (28 Şubat 2015)

Dişlerimi mesleki titizliği ve yakın ilgisiyle bugünkü düzgün haline getirmiştir. Kendisine teşekkür ediyorum.

aysuntercanli (28 Şubat 2015)

2,5 yıl ortodonti tedavisi gördüm, sonunda tellerim çıktı mutlu bir şekilde gülebiliyorum.Bu engin beyin sayesinde oldu kuzenlerimde confidente geliyor.Engin bey ve CONFİDENT’e teşekkür ederim.

t.afacan (25 Şubat 2015)

Dişçiden korkan bir insan olarak diş problemlerim vardı tavsiye üzerine CONFIDENT’e geldim.Ahmet Bey muayene etti ve korkumun yersiz olduğunu anladım.Çok güzel ilgilenildi ve sırasıyla Janberd bey dişimi çekti,Ani Hanım diş dolgularımı yaptı.ARTUN Bey diş taşı temizliğimi yaptı ve son doktorum. Engin bey tel tedavime başladı confidente gönül rahatlığıyla geliyorum.Tüm doktorlara teşekkür ediyorum.