Diş Hastanesi

İSTANBUL DİŞ HASTANESİ

Kuruluşumuzun aktiflerinde yer alan, en yüksek değer olduğu kanıtlanmış varlığı, insandır. Ekibimizin içerisinde uzmanlaştığı alanda en az on bin saatlik çalışma yapmış doktorlar bulunmaktadır. Confident kendisini oluşturan uzmanlarla etkili bir ekiptir. Kuruluşumuz diş hekimliğinin tüm branşlarında doktora derecesine sahip profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir. Bu hastalarımıza, multidisipliner diş hekimliği yaklaşımı olarak tanımladığımız şekilde hizmet vermemizi mümkün kılmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında hastaların tanı ve tedavisinde birden çok branş veya disiplin rol oynar. Buna multidisipliner veya çok branşlı yaklaşım denir. Bu multidisipliner veya çok branşlı yaklaşımda; Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanlığı, Periodontoloji Uzmanlığı, Endodonti Uzmanlığı, Protetik Tedavi Uzmanlığı, Ortodonti Uzmanlığı, Pedodonti Uzmanlığı bulunması gereken branşlardır. Multidisipliner yaklaşımın Ağız ve Diş Sağlığı alanında uygulanması doğru ve başarılı tedavi için önemlidir.

Avrupa yakası Diş Hastanesi

‘yiz

Modern ve Güncel Dişhekimliği yaklaşımlarını etik ve güvenilir bir ortamda sunmaktır. Değerlerimiz Hasta Hakları önceliğimizdir. Etkin ve kaliteli tedavisi hedefimizdir. Tüm çalışmalarımızı etik kurallar çerçevesinde devam ettiriz. Ölçülebilen ve değerlendirilebilen bir sistem ile kendimizi sorgularız. Sunduğumuz sağlık hizmetinde güvenilir ve şeffaf olmak, sürekliliği sağlamak toplumsal sorumluluğumuzdur. Yönetim anlayışımız,:Yalın Yönetim felsefesini 2004 yılından beri benimseyen Kurumumuzda, sürekli iyileştirme ve Sağlıkta yalın dönüşüm ilkeleri uygulanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ağız ve Diş Sağlığıyla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.