İstanbul Ağız ve Diş Hastanesi

Diş Hastanesi’yiz

İSTANBUL DİŞ HASTANESİ

Kuruluşumuzun aktiflerinde yer alan, en yüksek değer olduğu kanıtlanmış varlığı, insandır. Ekibimizin içerisinde uzmanlaştığı alanda en az on bin saatlik çalışma yapmış doktorlar bulunmaktadır. Confident kendisini oluşturan uzmanlarla etkili bir ekiptir. Kuruluşumuz diş hekimliğinin tüm branşlarında doktora derecesine sahip profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir. Bu hastalarımıza, multidisipliner diş hekimliği yaklaşımı olarak tanımladığımız şekilde hizmet vermemizi mümkün kılmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında hastaların tanı ve tedavisinde birden çok branş veya disiplin rol oynar. Buna multidisipliner veya çok branşlı yaklaşım denir. Bu multidisipliner veya çok branşlı yaklaşımda; Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanlığı, Periodontoloji Uzmanlığı, Endodonti Uzmanlığı, Protetik Tedavi Uzmanlığı, Ortodonti Uzmanlığı, Pedodonti Uzmanlığı bulunması gereken branşlardır. Multidisipliner yaklaşımın Ağız ve Diş Sağlığı alanında uygulanması doğru ve başarılı tedavi için önemlidir.

Avrupa yakası Diş Hastanesi

Modern ve Güncel Dişhekimliği yaklaşımlarını etik ve güvenilir bir ortamda sunmaktır. Değerlerimiz Hasta Hakları önceliğimizdir. Etkin ve kaliteli tedavisi hedefimizdir. Tüm çalışmalarımızı etik kurallar çerçevesinde devam ettiriz. Ölçülebilen ve değerlendirilebilen bir sistem ile kendimizi sorgularız. Sunduğumuz sağlık hizmetinde güvenilir ve şeffaf olmak, sürekliliği sağlamak toplumsal sorumluluğumuzdur. Yönetim anlayışımız,:Yalın Yönetim felsefesini 2004 yılından beri benimseyen Kurumumuzda, sürekli iyileştirme ve Sağlıkta yalın dönüşüm ilkeleri uygulanmaktadır.

Diş Hastanesi Randevu

Sindirim sistemi için parçalayıcı görevini ele alan ağız ile dişler zaman geçtikçe bakımı gerekli kılmaktadır. Aksi halde çürüme ve dişeti hastalıklarıyla mücadele içerisine girmeniz beraberinde ise diş kaybına maruz kalmanız kaçınılmaz olacaktır. Kişisel bakımın bir parçası olan ağız ile dişler koku ve sarılık gibi durumlarla da boy gösterebilmektedir. Bu durum kişileri sosyal yaşamdan alıkoymaktadır. Dolayısıyla giderek büyüyen problemlerin kaynağına ağzınızı ve dişlerinizi dâhil etmektedir.  Bitti mi? Tabi ki bitmedi. Zira sadece sizler değil eşiniz, çocuğunuz, ebeveynleriniz ve dahası yakınlarınız da söz konusu durumlardan muzdarip olmaktadır. O halde vakit kaybına yer vermeden hemen şimdi diş hastanesi randevu talebinizle daha sağlıklı ağızlar ve daha sağlıklı dişler için ilk adımı atın.

Diş Hastanesi Randevu Talebiyle Şikâyetlerinize Son Verebilirsiniz!

Diş hastanesi randevu talebinizi sayfamızda yer alan form ve irtibat numaraları üzerinden yapabilirsiniz. Böylece en kısa sürede tarafınıza sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu noktada koku sorununa son verebileceğiniz tedaviler sayesinde insanlarla daha rahat iletişim kurabilir, sarılığından şikâyetçi olduğunuz dişlerinize elveda diyerek daha güvenli gülüşlerin sahibi olabilirsiniz. Tabi bir de eğriliğinden yani yapı olarak düzgün olmayan dişlerden şikâyetçi olanlar var. İşte onlar da alacakları randevular ile hizmetlerimize başvurabilirler. Böylece diş telleriyle kısa sürede daha muntazam görünen dişlerin de sahibi olabilirler.

Diş Hastanesi Randevu Alımı Nasıl Yapılır?

Diş hastanesi randevu alımı için eğer online sistemi tercih ederseniz karşınıza çıkan formda yer alan ad, soy ad, sabit telefon yahut cep telefonu, mail adresi, cinsiyet, randevunun alınacağı tarih, mail veya telefonla ulaşım şekli gibi alanları doldurmalısınız. Ardından gönder butonuna bastığınızda randevunuz alınmış olacaktır.

dis-hekimi-korkusu

Diş Hekimi Fobisi

Korku, insanların bilinmeyene veya bilinene karşı geliştirdikleri tepkilerdir.Bu korkular yaşam içinde çok farklı alanlarda kendilerini gösterebildikleri gibi yaşanana kadar saklı kalabilirler.Bilinen bir olaya karşı duyulan korku yaşanmış kötü anların tekrarlanması ve duyumlardan çıkarılan sonuçlardır.Bilinmeyene karşı duyulan korku ise tamamen süprizler içeren merakla güçlendirilmiş tepkisel davranışlardır. Bazı kişiler için dişhekimine gitmek çok çekindikleri bazen de korktukları bir durumdur. Dişhekimi korkusu da yaşanan veya duyulan kötü tecrübeler ve izlenimlerdir. Psikolojik olarak dişhekimine gitmekten korkma veya hoşlanmama hatta dişhekime gitme düşüncesini bile kabul edememe gibi mantıksal olmayan fobileri içerir. Ebeveynlerin çocuklarına kendi dişhekimi korkularını yansıtmaları, gelecekte potansiyel dişhekimi korkusunu hafızalarında saklamalarına neden olacağı unutulmamalıdır. Görsel yada yazısal dişhekimi fobisini pekiştiren yayınların izlenmesi çocukların bu konuda fobi oluşturmaları için zemin hazırlayacaktır. Düzenli dişhekimi kontrollerinin gerekli olduğu gerçeği çocukluk yaşlarından itibaren altı ayda bir dişhekimi ziyaretini zorunlu kılmaktadır. Bu kontrollerde yapılacak olan koruyucu uygulamalar ağız ve diş sağlığının temellerini teşkil edecektir.

Bir önceki yazımız olan Diş Gıcırdatma Sebepleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.