Diş Estetiği ile Ayrık Dişlere Çözümler

Diş Estetiği ile Ayrık Dişlere Çözümler

Diş Estetiği Ayrık Dişler

Diş estetiği birbirinden farklı diş sorunları için uygulanan ortak tedavinin adıdır. Alt dallarına ve ameliyat içeriklerine bakıldığında yine karşımıza birbirinden farklı isimler ve sorunlar çıkmaktadır. En fazla diş estetiği için başvuran kişilerin sorunları arasında ayrık diş sorunu bulunmaktadır. Doğuştan veya zamanla meydana gelen ayrık dişlere diş hekimlerimiz en ideal çözümlü diş estetiği ayrık dişler ameliyatını sunar. Bu ameliyat ile kişi ayrık diş görünümünün sağladığı görüntüden kurtularak istediği görünüme kavuşur. Bu işlem için birbirinden farklı metotlar geliştirilmiştir. Bu metotlar ile en başarılı ameliyatlar yapılarak en güzel sonuçlar elde edilmektedir.

Diş Estetiği Ayrık Dişler Uygulaması

Kurumumuz teknik ve teknolojik imkânları sonuna kadar kullanarak diş estetiği ayrık dişler ameliyatını en başarılı yöntemler ile sağlar. Diş hekimlerimizin profesyonelliği ile birleşen bu teknolojik imkânlar kişileri hayallerine kavuşturur. Hem doğuştan hem de zaman içerisinde oluşan ayrık dişlerin hepsi için en güzel sonuçlar mümkündür. Ayrık dişlerin oluşum sürecine bakıldığında, zaman içerisinde oluşan bu yapının en büyük nedeni dişlerin uygun diş fırçalama metodu ile fırçalanmaması ve gereğinden fazla diş ipi kullanılmasıdır. Aynı zamanda işlerin zaman içerisinde bakımının sağlanmaması da diş kaymalarına neden olarak dişlerin ayrılmasına yol açar. Yanına diş bulunmayan dişlerin ayrık diş oluşturma durumu daha yüksektir.

En Uygun Fiyatlı Diş Estetiği Ayrık Dişler Ameliyatı

Ayrık diş sorunu genellikle ön dişlerde meydana gelmişse kişiler en kısa zamanda diş estetiği olarak hayallerinde dişe kavuşmak isterler. Uzmanlarımız en uygun malzemeler eşliğinde diş estetiği ayrık dişler ameliyatını gerçekleştirirler. Uzmanlarımızdan teknik bilgi almak ve online randevu olarak ameliyat öncesi muayenenizi gerçekleştirebilirsiniz. Diş estetiği ameliyatlarımız bütçe dostu fiyatları ile sizleri sarmaz ve ödeme kolaylıkları sayesine bütçenize katkıda bulunur.
Dr. Ahmet KİĞILI

Dr. Ahmet KİĞILI

Dişhekimi / Prostodonti ve Estetik Diş Hekimliği

1986 yılında başladığı Gazi Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinden 1992 yılında mezun oldu.
Profile Git
WhatsApp
Randevunu Planla
Confident