Diş Estetiği Ne Kadar?

Diş Estetiği Ne Kadar?

Diş Estetiği Ne Kadar?

İnsanların dış görünüşünde en çok göze çarpan noktalardan birisi estetik bir görüntüye sahip olan ve temiz görülen dişler olmaktadır. Dişler ağız yapısı içerisinde çiğneme, yemek yeme, konuşma ve nefes alma gibi aktiviteler gerçekleştirirken destek oluşturan vücut parçalarıdır. Bu vücut parçaları belirli bir süre sonrasında hasar görebilir, kötü bir görünüme sahip olabilir, gülümsemeniz bozulabilir ve rahatsızlıklar oluşturabilir. Bu nedenle merkezimiz üzerinde verilen hizmetlerde birçok hastamız tarafından merak edilen konuların başında istenilen kaliteli sonucu sağlamak için diş estetiği ne kadar sorusu bulunmaktadır.

Diş Estetiği Ne Kadar Ve Nasıl Hesaplanmaktadır?

Merkezimizde hekimlerimize direkt olarak yöneltilen diş estetiği ne kadar sorusu için direkt ve net bir cevap verilmesi gerçekten zor olmaktadır. Çünkü diş estetiği sonucunun elde edilmesi için dişler üzerinde estetik diş hekimliği uzmanlarımız tarafından geniş kontrollerin yapılması ve tüm sorunların ortaya çıkarılması gerekir. Bu noktada gülümseme bozukluğu, ağız kokusu, dolgu ve çürük görüntüler, renk bozulması, büyük diş boyutları, çapraşıklık, düzensiz dişler ve diş etindeki sorunlar estetik görüntüyü bozan ayrıntılar olarak bu müdahalede net rakamların belirlenmesine etken oluşturmaktadır. Bu nedenle tam bir muayene sonrasında diş estetiğinin nasıl yapılacağı ve ücretlerin ne olacağı belirlenebilir.

Profesyonel Bir Tedavide Diş Estetiği Ne Kadar?

Kurumumuz bünyesinde diş estetiği tedavisi almak isteyen hastalarımız öncelikle doktor muayenesinden geçer ve tüm sorunlar belirlendikten sonra yapılması gereken işlemler ortaya çıkarılır. Bu sayede profesyonel bir tedavi alınması ile birlikte diş estetiği ne kadar sorusu cevaplanabilir. Ödenecek ücret için tüm hastalarımız avantajlı bir şekilde ödeme planlarıyla firmamızdan destek alabilirler. Bu sayede uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet ile diş estetiğine sahip olabilirsiniz.
Dr. Ahmet KİĞILI

Dr. Ahmet KİĞILI

Dişhekimi / Prostodonti ve Estetik Diş Hekimliği

1986 yılında başladığı Gazi Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinden 1992 yılında mezun oldu.
Profile Git
WhatsApp
Randevunu Planla
Confident